log in

Czym jest CrossFit

Czym jest CrossFit

CrossFit to uniwersalny, zróżnicowany program treningowy. Opiera się na ruchach funkcjonalnych - czyli takich, jakie wykorzystujemy poruszając się w codziennym życiu. Wykonujemy je na wysokiej intensywności, co niesie szereg pozytywnych skutków dla ćwiczącego zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym.

DLA KOGO?

CrossFit stworzony jest dla każdego. W jednej grupie, ramię w ramię może ćwiczyć 70-letni senior i olimpijczyk w sile wieku. Jest to możliwe dzięki "skalowaniu" - czyli dostosowywaniu poziomu trudności ćwiczeń i obciążeń do umiejętności trenującego, zachowując jednocześnie konkretną stymulację organizmu. Bez względu na to, czy trenowałeś całe życie i szukasz nowych wyzwań, czy nigdy wcześniej nie uprawiałeś sportu - CrossFit jest właśnie dla Ciebie.

TRENINGI

Każde zajęcia odbywają się limitowanych grupach, pod czujnym okiem wykwalifikowanego trenera (więcej na temat naszej kadry przeczytasz TUTAJ.). Pracujemy na wysokiej intensywności, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiamy technikę. Dlatego podczas każdego WODa (workout of the day - treningu dnia) jesteś obserwowany i na bieżąco korygowany. Wszystko po to, by dbać o poprawność i bezpieczeństwo wykonywanych przez Ciebie elementów. Treningi w naszym klubie są bardzo zróżnicowane - po to, aby przygotować Cię na każde wyzwanie, jakie postawi przed Tobą życie. Dlatego jest to sport, który nigdy się nie nudzi - bo zawsze po jednym wyzwaniu pojawia się kolejne!

DLACZEGO W GRUPIE?

Wsparcie "community", czyli społeczności CrossFitowej, stanowi o sile tego systemu treningowego. Wspólnie zaczynamy trening, razem go kończymy, dzielimy się wrażeniami i pomagamy sobie nawzajem. To właśnie community motywuje nas do działania i sprawia, że box, w którym trenujemy, staje się naszym drugim domem.

DOŁĄCZ DO NAS!

Sprawdź TUTAJ jak zrobić pierwszy krok.

Log in or create an account