log in

Pierwszy krok

Pierwszy krok

JAK ZACZĄĆ?
Po prostu wpadnij na dowolne zajęcia WOD/BEG - minimum 15 minut przed ich rozpoczęciem. Odbywają się codziennie zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych tak, abyś bez kłopotu mógł do nas trafić:

RANO
- poniedziałek-piątek 7:30

W POŁUDNIE
- poniedziałek-piątek 12:30

POPOŁUDNIEM
- poniedziałek 19:30
- wtorek, czwartek 19:00
- środa 17:45
- piątek 20:15

W WEEKEND
- sobota 9:00
- niedziela 10:00 (tylko dziewczyny)

W recepcji zostaniesz poproszony o wypełnienie Karty Gościa. Na miejscu powiedz trenerowi, że to Twoje pierwsze zajęcia - dzięki temu będziemy wiedzieli, że musimy wytłumaczyć Ci wszystko od podstaw :) Nasz dokładny, aktualny grafik zawsze dostępny jest na stronie w zakładce GRAFIK.

7 DNI ZA DARMO!
Od pierwszej wizyty w Dopaminie masz możliwość ćwiczyć u nas równy tydzień BEZ OPŁAT by się przekonać, że to aktywność właśnie dla Ciebie! Jeśli jesteś osobą początkującą - możesz chodzić na wszystkie zajęcia z wyłączeniem WOD oraz COMPETITORS. Trenowałeś CrossFit wcześniej w innym klubie? Do Twojej dyzpocyji są wszystkie zajęcia w grafiku!

ILE TO KOSZTUJE?
Wszystkie informacje na temat cen w Dopaminie znajdziesz w zakładce CENNIK. Najbardziej popularnym karnetem jest u nas OPEN 30 w cenie 250 PLN, z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Nie wiesz który karnet będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Zapytaj na miejscu w recepcji, napisz do nas lub zadzwoń (KONTAKT) :)

Do zobaczenia!
Team CrossFit Dopamine

Log in or create an account