log in

Nasz box

Nasz Box

 LOKALIZACJA

Drukuj

Box mieści się przy samym Rondzie Żaba, gdzie spotykają się dwie dzielnice: Praga Północ i Targówek. Dla zmotoryzowanych na terenie klubu mamy miejsca parkingowe. Autem wygodnie dojechać do nas można z Białołęki, Tarchomina, Marek, Targówka, Bródna, Pragi, Centrum, Żoliborza, Ząbek i Zielonki. Mamy także solidną ekipę z Wołomina :) Poruszający się komunikacją miejską mogą do nas dojechać autobusami linii 169, 176, 212, 227, 409 i 500 oraz tramwajami 1, 3, 4 i 25. Przy samym rondzie Żaba mieści się także stacja rowerów Veturilo. Dokładnej informacji, jak do nas dotrzeć szukaj TUTAJ.

banerzewnatrz

  AFILIACJA

Działamy na licencji CrossFit Inc. Dla Was jest to gwarancją, że spełniamy wyznaczone przez nich standardy oraz że zajęcia prowadzone i programowane są wyłącznie przez certyfikowanych, doświadczonych trenerów. 

 ZESPÓŁ

z2

Więcej na nasz temat dowiesz się TUTAJ.

 SALA

Do Waszej dyspozycji mamy dużą, wygodną salę o powierzchni blisko 300m2, co w połączeniu z limitem osób w grupach i profesjonalnym sprzętem daje wysoki komfort trenowania i przede wszystkim - bezpieczeństwo.

 STEFA TRENINGU OUTDOOR

Jako jedyny klub w Warszawie możemy pochwalić się imponującą konstrukcją do ćwiczenia przed klubem! Dzięki niej na świeżym powietrzu wspinamy się po linie, podciągamy, a także przerzucamy oponę i biegamy :) Trening outdoorowy jest świetną zajawką i często uzupełniamy o niego regularne treningi w boxie.

 CHILLOUT ROOM

W klubie na półpiętrze znajduje się strefa chillout room. Pomieszczenie z widokiem na sale jest centrum życia naszego community :) Po treningu możesz tu odpocząć wśród znajomych na wygodnych kanapach, odgrzać posiłek i popatrzeć z góry, jak pracuje na treningu kolejna grupa!

 SZATNIE i ŁAZIENKI

O ile naszą salę charakteryzuje klimatyczny wystrój, a w łazienkach postawiliśmy na kapkę luksusu :) Po wyczerpującym treningu należy Wam się solidny prysznic w dużej, wygodnej kabinie oraz możliwość przebrania się w przestronnych szatniach, bez konieczności przepychania się łokciami. W szatni damskiej zadbaliśmy o suszarki do włosów. Istnieje u nas także możliwość wykupienia na stałe szafki zamykanej na kluczyk, żebyście nie musieli co trening taskać ze sobą wszystkich niezbędnych gratów :) Szczegóły na ten temat TUTAJ.

 

 

Log in or create an account