log in

Grafik

Grafik

DopaminaGR

 

WOD
(Workout Of the Day) - są to regularne, codzienne treningi. Każdy z nich trwa jedną godzinę (rozgrzewka, mobility, omówienie wszystkich elementów oraz część "na czas"). W tym czasie cały czas pracujesz pod czujnym okiem trenera, który dba o to, żebyś ćwiczył poprawnie i bezpiecznie.

WOD/BEG
Treningi przygotowane w taki sposób, żeby zarówno początkujący jak i zaawansowany Klubowicz mógł zrobić solidną pracę. Mogą to być odpowiednio zeskalowane regularne WOD lub analogiczne treningi, ale o nieco niższej intensywności lub z wykorzystaniem prostszych technicznie elementów.

SPECIAL SATURDAY
Nietypowe elementy i formuły treningowe, zaskakujące zadania, mnóstwo zabawy. Oto, co czeka Was na sobotnich treningach. Zajęcia trwające od półtorej, nawet do dwóch godzin dają spore pole do popisu, dzięki czemu sobotnie treningi są naprawdę niezapomniane!

WEIGHTLIFTING
Zajęcia techniczne z podnoszenia ciężarów - podrzut (clean and jerk) oraz rwanie (snatch). Zajęcia prowadzi Karol Gorczyczewski - ciężarowiec z wieloletnim doświadczeniem. Gorąco polecamy te zajęcia wszystkim - bez względu na poziom zaawansowania. Dwubój olimpijski to jedne z najbardziej skomplikowanych elementów w CrossFicie i tylko na tych zajęciach będziecie mieli możliwość dokładnie poznać technikę ich wykonania i osiągać coraz lepsze wyniki!

INTERVAL WOD
Trening dla tych, którzy lubią się porządnie spocić! Spalenie solidnej porcji kalorii i wodospad endorfin po treningu gwarantowane. Zapraszamy wszystkich - bez względu na poziom zaawansowania :)

KIDS/TEENS
Są to zajęcia, na których poprzez zabawę i współzawodnictwo dzieciaki w bezpieczny sposób uczą się prawidłowych wzorców ruchowych (co jest szczególnie ważne w dobie komputerów, telewizorów i tabletów) oraz pracują nad wzorową postawą ciała. To wszechstronny rozwój dla każdego małolata, który jest doskonałą podwaliną pod dowolną dyscyplinę sportu. Zajęcia przygotowują maluchy oraz nastolatków do stawienia czoła każdemu fizycznemu wyzwaniu, jakie postawi przed nimi życie. Wszystko w super atmosferze, którą każde dziecko pokocha już od pierwszych zajęć!

Log in or create an account