FAQ

Najczęściej zadawane
pytania

Oczywiście. Niezależnie od tego, w jakiej jesteś formie, nasi trenerzy specjalnie dla Ciebie dostosują trening w taki sposób, abyś dał radę. Nie musisz nic umieć – wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Możesz przyjść dowolnego dnia, o dowolnej godzinie! Nasza doświadczona kadra zaopiekuje się Tobą, dokładnie wytłumaczy wszystkie ćwiczenia i dopasuje trening do Twoich aktualnych umiejętności.

Szanujemy Twój czas! Trening CrossFit trwa dokładnie 60 minut i jest zaprogramowany w taki sposób, aby zawsze zawierał w sobie rozgrzewkę, mobilizacje i aktywacje, naukę techniki, zadanie dnia do wykonania oraz cooldown.

Wygodny strój sportowy i buty na zmianę. Wodę i napoje izotoniczne kupisz na miejscu.

Nie istnieje bardziej wszechstronny i przekrojowy trening, niż CrossFit. Dodatkowo w weekendy cyklicznie prowadzimy rozmaite zajęcia fakultatywne, jak treningi biegowe lub gimnastyka. Nasza oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do każego Klubowicza pozwala z całą pewnością odpowiedzieć – tak! Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze podczas pierwszych zajęć w naszym klubie i porozmawiać z trenerem o swoich celach treningowych.

Nie musisz mieć żadnej bazy czy też sportowego backgroundu. Wszystkiego nauczymy Cię od postaw na miejscu!

Nie współpracujemy z żadnym systemem kart. Najważniejsze dla nas jest nastawienie na cele naszych klubowiczów i indywidualne podejście oraz jakość prowadzonych zajęć. Ponadto do treningu podchodzimy długofalowo, a takie podejście nie może współistnieć z filozofią Multisport. Oczywiście zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty pierwszego wejścia w promocyjnej cenie 20 zł i przekonania się na własnej skórze, że nasza usługa warta jest znacznie więcej, niż karta sportowa.

Pierwsze zajęcia mamy dla Ciebie w specjalnej cenie 20 złotych.

Oferujemy rabaty przy płatnościach za 3, 6 oraz 12 miesięcy z góry.

Zostając członkiem naszego klubu płacisz nie tylko za wejście na siłownię, ale przede wszystkim za kompleksową usługę trenerską. Nasze zajęcia nazywamy grupowym treningiem personalnym. Dzięki takiej formule łączymy wszystkie profity drogich zajęć personalnych (indywiadualna opieka i podejście do każdego klubowicza) ze społecznym aspektem treningu grupowego (wzajemna motywacja, przyjacielska atmosera). Przekonaj się o tym korzystając z naszej oferty pierwszych zajęć w promocyjnej cenie 20 złotych. Do zobaczenia!

Zapisz się i odbierz pierwsze zajęcia w promocyjnej cenie!

Zapisz się