Team

Team

Kto jest kim w Dopaminie?
Przedstawiamy nasz zespół!

Paweł Piotrowski

Ojciec założyciel, współwłaściciel i head coach. Z jego inicjatywy powstała Dopamina. Odpowiada za kierunek rozwoju klubu oraz jest twórcą wszystkich idei, które nam przyświecają. Poza tym jako główny trener odpowiada za Was pod kątem sportowym. Paweł w latach dziecięcych i nastoletnich miał styczność z niemal każdą dyscypliną sportu. Zanim trafił na CrossFit, najdłużej zajmował się sportami walki i kulturystyką. Ma na koncie dziesiątki ukończonych szkoleń w zawodzie trenera i blisko dwadzieścia tysięcy przeprowadzonych godzin zajęć grupowych oraz personalnych. Jest doświadczonym zawodnikiem CrossFit kategorii Elite, należąc do grona najsprawniejszych mężczyzn w Polsce.

Magdalena Piotrowska

Współwłaścicielka, prawa ręka Pawła i manager Dopaminy. W najmłodszych latach trenowała i startowała w zawodach niemal wszystkich dyscyplin Szkolnych Klubów Sportowych. Pierwszy raz na poważnie zajęła się sportem gdy poznała wspinaczkę, którą porzuciła na rzecz CrossFitu w 2013 roku. Na koncie ma tysiące godzin przeprowadzonych zajęć grupowych. Jej misją w pracy jest rozbudzanie w podopiecznych szacunku do ruchu oraz chęci dążenia do perfekcji w kontroli nad własnym ciałem. Jest utytułowaną zawodniczką CrossFit w kategorii Elite. W 2016 roku ustanowiła Rekord Świata na dystansie maratonu na ergometrze wioślarskim w swojej kategorii.

Piotr Krupa

Trener. Piotrek jest z nami niemal od początku istnienia klubu. Stanowi nieodłączny element naszego zespołu! Wyróżnia go wytrwałość i cierpliwość - tak w pracy z podopiecznymi jak i we własnym treningu. Ma za sobą kilka lat doświadczenia trenerskiego zarówno prowadząc zajęcia grupowe, jak i personalne. Na jego zajęciach panuje doskonała atmosfera, ale i dyscyplina, co stanowi perfekcyjne połączenie efektywności treningów i dobrej zabawy. Piotrek jest także zawodnikiem CrossFit kategorii Elite.

Rafał Górski

Trener i fizjoterapeuta. W swojej pracy łączy obydwie te profesje wierząc, że najlepsza terapia to odpowiedni, aktywny tryb życia. Pracował z podopiecznymi, którym przyświecały różne cele: od rekreacji i zmiany sylwetkowej, po korekcje wad postawy i powroty do formy po kontuzjach. W dzieciństwie trenował piłkę nożną. CrossFitem zajmuje się od 2014 roku, startując także w zawodach w kategorii Elite. Dzięki dużemu doświadczeniu zarówno we własnym treningu, jak i pracy z podopiecznymi, dociekliwości oraz wykształceniu w zawodzie prowadzi zajęcia skrojone na miarę potrzeb każdego klubowicza.

Alex Dworecki

Trener. Alex to nasz wychowanek od 2018 roku. Zanim trafił na CrossFit, który pokochał i który zmienił jego życie, trenował głównie koszykówkę. Zrezygnował z niej będąc o krok od zawodowstwa. O byciu trenerem marzył od zawsze. W pracy najbardziej lubi obserwować progres swoich podopiecznych i to, jak z czasem robią rzeczy, o których im się nie śniło. Jak twierdzi, pomagając innym sam czuje się ważniejszą osobą. Alex jest osobą bardzo zdyscyplinowaną - świadectwo temu dawał odkąd tylko zaczął trenować pod naszymi skrzydłami. Teraz równie dużo wymaga od siebie w pracy z podopiecznymi, czego efektem są niezwykle wartościowe zajęcia.

Ivan Kabishev

Trener. Wania jest urodzonym sportowcem. Od dziecka angażował się w różne dyscypliny, od zapasów i street workout po sztuki walki. Specjalizuje się w treningach z odważnikami kettlebell, czego dowodem są sukcesy na zawodach rangi mistrzostw polski. Jako trener pracuje prawie 7 lat, a jego kompetencje poparte są nie tylko doświadczeniem, ale i kursami specjalistycznymi, między innymi z zakresu treningu Kettlebell jak i podnoszenia ciężarów. Przykłada bardzo dużą wagę do techniki wykonywanych elementów - tak w treningu własnym, który praktykuje już od 14 lat - jak i rzecz jasna u swoich podopiecznych.

Zapisz się i odbierz pierwszy darmowy trening!

Zapisz się