8 powodów dla których warto trenować CrossFit

CrossFit to system treningowy, który zmienił życie tysięcy ludzi na całym świecie. Zacznij swoją przygodę z tym sportem jeszcze tej wiosny! Dlaczego?

 1. Na CrossFicie zrealizujesz swoje cele treningowe
 • Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klubowicza oraz pełnej gamie zajęć uzupełniających, w klubie CrossFit jesteś w stanie osiągnąć swój cel – bez względu na to, czy to zrzucenie wagi, zbudowanie masy mięśniowej czy zaliczenie pierwszego podciągnięcia.
 1. CrossFit to „grupowy trening personalny”
 • Zajęcia odbywają się w limitowanych grupach, a każdy Twój ruch obserwuje trener, który na bieżąco Cię koryguje i udziela wskazówek. Niejednokrotnie opieka trenerska podczas tych zajęć nie odbiega od treningu personalnego, a płacisz jedynie ułamek tej kwoty!
 1. CrossFit jest odpowiedni dla Ciebie bez względu na Twój poziom sportowy
 • Każdy trening jest skalowalny. Oznacza to, że trener dobierze wersję workoutu skrojoną dla Ciebie na miarę – idealnie dostosowaną do Twoich możliwości i aspiracji. Nie musisz nic umieć – wszystkiego nauczysz się na miejscu!
 1. Trenując CrossFit oszczędzasz czas
 • To idealna opcja dla zabieganych, ponieważ trwa tylko jedną godzinę. Zawsze zawiera w sobie rozgrzewkę, naukę techniki, zadanie dnia do wykonania, cooldown oraz stretching i mobility.
 1. Na CrossFicie się nie znudzisz
 • Treningi proponowane w boxach CrossFit są niezwykle różnorodne. Dzięki temu nie tylko ze zniecierpliwieniem będziesz wyczekiwał kolejnego workoutu i w końcu wytrwasz w postanowieniach. Będziesz także rozwijał się w sposób kompletny, budując tak siłę, jak i kondycję oraz wytrzymałość!
 1. Na CrossFicie poznasz nowych przyjaciół
 • Trening w grupie to także wspólne emocje i nawiązywanie nowych relacji z kolegami nastawionymi tak jak i Ty na realizację swoich celów. To także dodatkowa motywacja, która pomoże Ci wytrwać w chwilach słabości.
 1. Trening CrossFit odstresowuje
 • Specyfika tego treningu sprawia, że podczas ćwiczeń zapominasz o codziennych zmartwieniach i odreagowujesz stres. Regularnie podawany zastrzyk endorfin nastraja Cię pozytywnie do życia!
 1. Na CrossFicie się rozwijasz
 • Na zajęciach pod okiem trenera nieustannie uczysz się nowych rzeczy i wciąż podnosisz swoje umiejętności. Trenujesz – a nie tylko ćwiczysz! To z kolei powoduje wzrost pewności siebie.